שירותים פסיכיאטריים

היבטים לנפש ולגוף

מי זקוק לטיפול פסיכיאטרי?

הטיפול הפסיכיאטרי התרופתי הוא טיפול משלים לטיפול הנפשי ובמצבים מסוימים לא פחות חשוב ממנו. לטיפול פסיכיאטרי זקוק מי שהסימפטומים של הבעיה הנפשית שלו מפריעים לפסיכותרפיה להצליח. הטיפול התרופתי מסייע להפחתת הסימפטומים. מתי זה קורה?  כאשר המטופל סובל מהפרעות קשב וריכוז, מהפרעות פסיכוטיות, ממחלה דו קוטבית, ממצבי דיכאון קשים וממצבי חרדה. במצבים אלו קשה לשתף פעולה עם הטיפול הנפשי ועל כן מומלץ להוסיף את הטיפול התרופתי. הטיפול מתאים גם למי שהופנה לטיפול בבעיה נפשית ורוצה לאבחן אותה ולשלול תופעות הקשורות למצבו הגופני ולבריאותו, לפני הטיפול או במהלכו.

מה תקבלו אצלנו?

  • טיפול תרופתי פסיכיאטרי המשולב בטיפול כוללני (גם אם הטיפול הפסיכותרפי מתקיים במקום אחר).
  • טיפול נפשי המבוסס על גישות חדישות שיעילותן הוכחה (Evidence Based Medicine).
  • שירות פסיכיאטרי ופסיכותרפיסטי תחת קורת גג אחת.
  • חוות דעת שנייה.
  •  חוות דעת לצרכים משפטיים.

איך זה עובד?

הטיפול נפשי מתבצע בשלבים קבועים מראש: שלב האבחון וההערכה, שלב המשגת הבעיה, שלב מסירת משוב למטופל וקביעת החוזה הטיפולי, שלב הטיפול ושלב המעקב. בשלב האבחון וההערכה לאבחון הפסיכיאטרי מקום חשוב (אם כי לא בלעדי) וצוות הרופאים הפסיכיאטרים של מרפאת היבטים מחויב לאבחון פסיכיאטרי ברמה הגבוהה ביותר. לאחר האבחון נפנה את המטופל לטיפול פסיכותרפיסטי בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) אצל אחד המטפלים שלנו, או לטיפול אחר המתאים לו.

כמה זה עולה לי?

חשוב לציין שקופות חולים נותנות החזרים על פגישת יעוץ אצל רופא מומחה ומומלץ לברר בקופה על החזר עבור פגישה אצל ד"ר מרצ'בסקי.

פגישת יעוץ: 850 שח
פגישת מעקב: 600 שח

עבור מטופלי המרפאה שמגיעים לפגישות פסיכותרפיה במסלול של 400 שח : ללא תשלום.

עבור מטופלי המרפאה שמגיעים לפגישות פסיכותרפיה במסלול של 280/350 שח: 600 שח

הקשר בין פסיכיאטריה ל-CBT – סרטון.

סגור לתגובות.