אודות

מרפאת היבטים פועלת משנת 1985 בהנהלת ד"ר סרג‘יו מרצ‘בסקי, פסיכיאטר מומחה ופסיכותרפיסט בעל התמחות וניסיון רב בטיפול התנהגותי-קוגניטיבי (CBT), בטיפול בהתמכרויות ובמחקר רפואי פסיכיאטרי.

המרפאה מטפלת במגוון הבעיות הנפשיות בגישה ההתנהגותית קוגניטיבית ובשילוב טיפול פסיכיאטרי במידת הצורך. בנוסף מגישה מענה רחב לאנשי מקצוע.

במרפאת היבטים אנו מאמינים בהתאמת הטיפול לצרכי המטופל/ת, תוך שיתוף פעולה מלא איתו/ איתה. אנו מספקים מידע רב ככל הניתן על הפסיכותרפיה והטיפול התרופתי והשלכותיהם. זאת על מנת לאפשר למטופל/ת להיות שותף/ה מלא/ה לקבלת ההחלטות לאורך כל הדרך ולהשגת תוצאות אופטימליות בטיפול ושיפור איכות החיים.

במרפאה צוות מומחים המחויבים לסטנדרטים הטיפוליים הגבוהים ביותר, בהם זמינות, מידיות, פרטיות, כבוד למטופל ושיתופו המלא בתכנית הטיפול.

הבסיס לכל פעילות במרפאה הנה הגישה לפיה יש להתייחס לבעיותיו הרפואיות והנפשיות של כל אדם בצורה ייחודית, תוך התאמת תכנית טיפול אישית. זוהי תפיסה של רפואה מבוססת עובדות ומושתת על מחקרים, ועל כן נציע למטופלים מגוון טיפולים אשר יעילותם הוכחה על ידי כלים מדעיים מקובלים.

טובת המטופל היא נר לרגלנו. במרפאה מגוון סוגי טיפול המייצגים גישות שונות בפסיכותרפיה, ואף החדישות שבהם. נציע לכל מטופל את הטיפול המתאים ביותר למצבו, ואם הטיפול המתאים לא ניתן במרפאת היבטים, נפנה אותו למטפלים נוספים שעמם אנו עובדים.

סגור לתגובות.