שירותים פסיכיאטריים

היבטים לנפש ולגוף

מי זקוק לטיפול פסיכיאטרי?

הטיפול הפסיכיאטרי התרופתי הוא טיפול משלים לטיפול הנפשי ובמצבים מסוימים לא פחות חשוב ממנו. לטיפול פסיכיאטרי זקוק מי שהסימפטומים של הבעיה הנפשית שלו מפריעים לפסיכותרפיה להצליח. הטיפול התרופתי מסייע להפחתת הסימפטומים. מתי זה קורה?  כאשר המטופל סובל מהפרעות קשב וריכוז, מהפרעות פסיכוטיות, ממחלה דו קוטבית, ממצבי דיכאון קשים וממצבי חרדה. במצבים אלו קשה לשתף פעולה עם הטיפול הנפשי ועל כן מומלץ להוסיף את הטיפול התרופתי. הטיפול מתאים גם למי שהופנה לטיפול בבעיה נפשית ורוצה לאבחן אותה ולשלול תופעות הקשורות למצבו הגופני ולבריאותו, לפני הטיפול או במהלכו. על מנת למצוא את התרופה היעילה ביותר עבור המטופל, קיימת כיום אפשרות לבצע בדיקה גנטית . לפי תוצאות הבדיקה, ניתן לומר איזה תרופה מבין כל התרופות האפשריות לטיפול במצבו של המטופל, תהיה האפקטיבית ביותר עבורו.

מה תקבלו אצלנו?

  • טיפול תרופתי פסיכיאטרי.
  • ברוב המוחלט של המקרים, יש לשלב את הטיפול התרופתי עם טיפול פסיכותרפי.
    המטופל יכול לבחור לקבל את השירות הכוללני במרפאת היבטים תחת קורת אחת.
  • חוות דעת שנייה.
  •  חוות דעת לצרכים משפטיים וביטוחים.

איך זה עובד באופן כללי?

לאחר האבחון, יקבל המטופל המלצות ויוכל לבחור כיצד ירצה להתקדם, בין אם להתייחס לפגישה כאל יעוץ חד פעמי, ובין אם להתחיל טיפול תרופתי ומעקב.

איך זה עובד באופן ספציפי?

  • הטיפול מתחיל בפגישה ראשונה בת כשעה וחצי. ברוב המקרים באותה הפגישה המטופל מקבל המלצות לטיפול (תוכנית טיפול). עלות פגישה ראשונה, בת כשעה וחצי, היא 1300 ₪
  • המשך טיפול רפואי/ פסיכיאטרי מעבר לפגישת יעוץ, מחייב, מטבע הדברים, מעקב אחרי מצבו של המטופל ותגובתו לטיפול.
  • ניתן לקיים קשר עם המרפאה, דרך התכתבות במספר טלפון 0522433777 באמצעות הווצאפ. הרופא ישתדל לענות בהקדם אך במקרים דחופים יש לשקול לפנות לחדר מיון או למוקד רפואה מיידית. במקרה כזה רצוי לקחת את תכנית הטיפול שנקבעה בפגישה במרפאה.
  • המטופל  זכאי לקבל סיכום ביקור ללא עלות עד שנה לאחר הפגישה האחרונה שלו במרפאה.

חשוב לציין שחלק מקופות החולים נותנות החזרים על פגישת יעוץ אצל רופא מומחה ומומלץ לברר בקופה על החזר עבור פגישה אצל ד"ר מרצ'בסקי.

עלות פגישת מעקב הינה 500 שח. ניתן לקיים חלק מהפגישות בשיחת וידאו באותה עלות. עבור מטופלי פסיכותרפיה במרפאה, התשלום הוא 400 שח לפגישת מעקב.

הקשר בין פסיכיאטריה ל-CBT – סרטון.

לקריאה נוספת והסברים מפורטים יותר אודות הטיפול התרופתי, מומלץ לעיין בדף הבא:
הסברים אודות טיפול תרופתי פסיכיאטרי

 

סגור לתגובות.