היבטים לעזרה עצמית- פירוט התכנית

מבנה התכנית לעזרה עצמית:

√ ראשית, לאחר ההרשמה, תיקבע/י דרך הדוא"ל ראיון ראשוני ואישי עם

מטפל/ת CBT מוסמך/ת באמצעות שיחה מקוונת (דרך האינטרנט). בשלב היכרות זה גם תוזמן/י למלא טפסים שונים לצורך הבנת הקושי איתו את/ה פונה אלינו.

√ אחרי שהמטפל/ת עובר/ת על החומרים ובוחן/ת אותם לעומק, תוצג לך המשגת לך הקושי מנקודת מבט מקצועית וטיפולית, בכתב.

* לאחר ההיכרות, המטפלים שמרים לעצמם את הזכות להסיק כי הלקוח אינו מתאים לתכנית העזרה העצמית ולדחות את הבקשה לטיפול בשיטת טיפול של עזרה עצמית. במקרה כזה יומלץ ללקוח לפנות לעזרה מקצועית "רגילה". נשמח להמליץ על מסגרות טיפול שיכולות לתת מענה לבעיה שהוצגה על ידי הפונה, בתוך מרפאת היבטים ומחוצה לה (כולל מסגרות בשירות הציבורי). 

 

√ תוצע עבורך "תכנית עבודה" הכוללת הפנייה לספרי עבודה  / סרטים / אתרי אינטרנט ספציפיים, באופן שמותאם בדיוק לבעיה שלך. עם קבלת התכנית, תינתן לך הזדמנות להגיב לתכנית ותקבל/י תגובה המתייחסת להערות המטופל פעם אחת, כחלק מהתשלום הראשון.

√ תוכל/י לקבל גם ליווי בתהליך באמצעות שיחות מקוונות, אימייל, או בטלפון ( מותנה בבקשת הפונה ובתשלום בהתאם).

הצוות שלנו כולל פסיכותרפיסטים בגישה הקוגניטיבית התנהגותית וייעוץ מפסיכיאטר המומחה בתחום הנפש מזה שנים רבות, דר' מרצ'בסקי (מנהל המרפאה).

צפו בסרטון של גילה פז המסבירה על התכנית:

למחירון התכנית לעזרה עצמית ולהרשמה- לחץ כאן!

מילה על אחריות אישית בתהליך

ההצלחה בתוכנית היא פועל יוצא של העשייה שלך ולמעשה של מידת האחריות שאת/ה לוקח/ת על התהליך. היא אינה מורכבת רק מאמונה אלא מהשקעה. התוצאה ההתנהגותית של חוסר אמונה, או של אמונה  בפתרון קסם, היא חוסר עשייה ועקב כך,  חוסר ההצלחה, תסכול גדול ובכך גם חיזוק חוסר האמונה!

לכן, עוד בטרם התחייבת, חשוב לנו להבהיר שאין פה נוסחת קסם שתציל אתכם מעצמכם, אלא מידע שעשוי לסייע לכם רבות, אם תיקח/י אחריות על התהליך .

  • חשוב לציין שהרצף, גם בתהליך עצמי בהנחיה חשוב ביותר. לכן, בבחירת התכנית הכוללת 12 מיילים- המיילים יישלחו ללקוח ברצף במהלך 12 שבועות 12, בדיוק כמו בטיפול. אי שמירה על הרצף עלולה לפגום ביעילות התהליך.

סגור לתגובות.