היבטים לעזרה עצמית- תכנית לעבודה עצמאית מהבית

תוכנית לעזרה עצמית- מה זה?

התוכנית לעזרה עצמית נועדה לך. לך, האדם הרוצה להשתנות, יודע שזה אפשרי רק זקוק למידע כדי למצוא את הכיוון. אנחנו, במרפאת היבטים, מציעים את הידע ואת הכיוון.

מדוע עזרה עצמית?

לפעמים אתה פשוט יודע שאתה יכול לעשות שינוי בעצמך, אם רק ינתנו לך הכלים לכך!

את חנויות הספרים ממלאות שורות, שורות של ספרי עזרה עצמית בכל תחום ולא פעם אתה עומד מול השורות הללו, מתלבט האם לקחת את הספר הזה והאם זה באמת הכיוון. ואז, גם אם הספר נקנה, ייתכן שאינו מתאים. אם כן, במקרה הטוב קראת, חייכת, הבנת והנחת אותו בצד. הערך המוסף של ליווי התהליך, לא תמיד קיים. מה שברור הוא ששינוי, גם אם אתה רוצה בו מאוד, ובחרת לעשותו, אינו קורה בן יום, זהו  תוצר של תהליך, משוב, פידבקים מהסביבה. לרוב, הסביבה הקרובה אינה יודעת לתת את המשוב, והתהליך עשוי להסתיים בייאוש מבלי לראות את השינויים הקטנים שבוצעו לאורך הדרך.

מאידך, הפניה לטיפול פסיכולוגי מצריכה שימוש במשאבים שלא תמיד זמינים כמו משאבים כלכליים, זמן, מוכנות לחשיפה בפני אדם לא מוכר תוך אמונה והתמסרות.

מדוע אנחנו?

התוכנית לעזרה עצמית של מרפאת היבטים נבנתה ללא פשרות או קיצורי דרך, תוך חשיבה מעמיקה, התייחסות למחקרים ולניסיון טיפולי רב שנים. התכנית נבנתה על ידי צוות מקצועי, בעל הכשרה מתאימה ומוכרת וותק רב.

למבנה התכנית והמשך קריאה- לחץ כאן

למחירון התכנית לעזרה עצמית ולהרשמה- לחץ כאן!

 

 

סגור לתגובות.